ВІЙНА В УКРАЇНІ...

Війна… буквально за кілька днів зробила нещасними тисячі родин. Розгромлено інфраструктуру міст, підірвано житлові будинки, загинула велика кількість мирних жителів, у тому числі й діти! Лік дням йде не за календарем, а від тривоги до тривоги.
Наші бійці мужньо б'ють ворога по усім напрямкам, але є й ті, кому потрібна наша допомога- їхні мами, дружини, діти, котики, песики, усі хто чекає своїх воїнів вдома.
Ніхто б не захотів проводити час в укриттях, холодних підвалах, але такий час, ми маємо гуртуватись де завгодно, аби дати ворогу потужну відсіч.
Навіть у цих умовах ми намагаємось робити все можливе для найвразливіших верств населення. Кожна чашка чаю, трохи тепла та світла свічки- це життя та велике сердце України.

Нам потрібна ваша допомога, ваша віра та доброта. Ми обов'язково переможемо! Будьте з нами!

Україна сьогодні
Ми:
 • Перевірені часом
  Вже понад шість років наш фонд успішно організовує подорожі для дітей, яким необхідна допомога та підтримка
 • Прозорі
  Кожен бажаючий може ознайомитися з повним пакетом документів, який підтверджує благодійну діяльність фонду.
 • Готові працювати
  Ми несемо відповідальність за всі етапи поїздки, від трансферу і підготовки документів до харчування, проживання та організації дозвілля
Ваша довіра дуже важлива для нас!
Ви можете переглянути всі документи
МБФ "Життя понад усе", або перейти в нашу офіційну групу Facebook.
*Не забудьте підписатися на нас :)
"ЖИТТЯ ПОНАД УСЕ"
в цифрах:
7+
Роки фонд активно займається благодійною діяльністю
600+
Дітей побувало в різних куточках світу з нашою допомогою
15+
Подорожей було успішно організовано
Мене часто запитують, навіщо, мовляв, мені всі ці благодійні акції? А я став набагато міцніше спати ночами, знаючи, що днем зумів комусь допомогти. Нехай це буде навіть одна людина!
Джекі Чан
ЩО ВЖЕ БУЛО ЗРОБЛЕНО:
У нашому списку більше 1000 дітей
Познайомтеся з деякими з них:
 • Дитина, в якої батько загинув на війні, захищаючи суверенітет і незалежність України. Народилася і проживає в місті Кривий Ріг. Учениця 4-го класу. Займається карате. Любить малювати і тварин. Хотіла б подорожувати з фондом.
  Ганичева Юлія
  9 років
 • Має статус сироти. Мама померла в 2017 році від раку головного мозку. Опікун має статус учасника бойових дій. Акуратна, спокійна дитина. Любить кататися на роликах і велосипеді. Хотіла б подорожувати з фондом.
  Кулькова Вікторія
  10 років
 • Народився в місті Горлівці. На даний момент Горлівка окупована і знаходиться під контролем бойовиків. У 2014 році змушений був з сім'єю переїхати в м. Харьків. Займається гандболом, любить математику, бере участь в олімпіадах.
  Балацький Максим.
  11 років
 • Навчається в 4 класі. Живе в Києві, в багатодітній сім'ї. (5 дітей) Батько в 2017 році трагічно загинув в званні майора збройних сил України. Назар теж хоче стати військовим і захищати свою батьківщину. Любить подорожувати.
  Бугайцов Назар
  9 років
 • Дитина, в якої батько загинув на війні, захищаючи суверенітет і незалежність України. Навчається у 7 класі. Улюблений предмет в школі-історія. Захоплюється вільною боротьбою. Любить рибалку і подорожі.
  Куслий Антон
  12 років
 • Дитина, в якої батько загинув на війні, захищаючи суверенітет і незалежність України. Навчається в 5 класі. Веселий, життєрадісний хлопчик. Любить спілкування. Хотів би подорожувати з фондом.
  Катрич Тимофій.
  10 років
 • Дитина, в якої батько загинув на війні, захищаючи суверенітет і незалежність України. Весела, життєрадісна, активна, любить співати. Займається спортом.
  Ідель Сніжана
  11 років
 • Батько Софії-діючий військовослужбовець у складі збройних сил України. Навчається у 8 класі. Займається танцями. Має багато друзів. Добра і чуйна дівчинка. Любить подорожувати.
  Сидоренко Софія
  12 років
 • Народилася в місті Горлівка, Донецької області. У 2014 сім'я змушена була переїхати на мирну територію в м. Запоріжжя, через війну. Олександра дуже комунікабельний дитина. Любить їздити в дитячі табори і спілкуватися з однолітками. Дуже любить подорожувати.
  Торина Олександра.
  13 років
 • Народилася в м. Кіровоград 08.11.2006 Навчається у 8 класі. Додатково від школи вивчає англійську мову, з 6 років займається в модельно-танцювальній групі. Дитина комунікабельний, самостійний, не конфліктна. Батько інвалід війни.
  Немировська Софія
  13 років
 • Лихогруд Валерія. 14 років. Дитина, в якої батько загинув на війні, захищаючи суверенітет і незалежність України. Валерія має другий розряд з шахів. Займається в музичній школі. З 3-х років ходить на танці. Є членом національної скаутської організації України. Навчається на відмінно. Любить грати на піаніно і подорожувати.
  Лихогруд Валерія
  14 років
 • Котенко Міларада. 7 років. Народилася в місті Алчевськ, Луганської області. У зв'язку з окупацією міста, в 2014 році з батьками змушена була переїхати в г. Київ. Навчається в 1 класі. Захоплюється малюванням, ліпленням і кулінарією. Мріє політати на літаку.
  Котенко Миларада
  7 років
 • Савонюк Валерія. 13 років. Дитина, в якої батько загинув на війні, захищаючи суверенітет і незалежність України. Добра, відповідальна. Дуже любить подорожувати.
  Савонюк Валерія.
  13 років
 • Штапаук Сергій 11 років. Народився в місті Луганськ, де проживав до 2014 року. Після початку військових дій з сім'єю був змушений переїхати на мирну територію. Старший брат пішов служити в складі збройних сил України. Зараз Сергій вчиться в Києві в 5 класі. Захоплюється спортом: танцями і Карате. Любить подорожувати.
  Штапаук Сергій
  11 років
Ніколи не зупиняємося
Ми хочемо, щоб якомога більше дітей змогли побачити, наскільки прекрасним може бути світ

Та мріємо, щоб теплі спогади про подорожі витіснили з дитячих сердець пережиті ними жахи війни
ЗРОБИВШИ ПОЖЕРТВУ, ЯКА Є ЕКВІВАЛЕНТОМ ОДНІЄЇ ЧАШКИ КАВИ, ВИ НАБЛИЖУЄТЕ МРІЮ ТИСЯЧІ ДІТЕЙ
НАШ ФОНД ДОПОМАГАЄ ЛИШЕ ТИМ ДІТЯМ, ЯКІ ДІЙСНО ПОТРЕБУЮТЬ І НЕ МОЖУТЬ СОБІ ДОЗВОЛИТИ ПОБАЧИТИ СВІТ
Ви можете стати частиною чогось дуже важливого

Нам довіряє і рекомендує Міністерство соціальної політики України
СПІРОБІТНИЦТВО:
Благодійний фонд «Життя понад усе» зацікавлений у співпраці з організаціями та приватними особами, готовими допомогти в організації відпочинку для дітей будь-якими зручними засобами

Георгій Гребньов
Голова правління фонду
МИ БУДЕМО ВДЯЧНІ БУДЬ-ЯКІЙ ДОПОМОЗІ
ВІД ВАС, ЯКЩО ВИ:
1
Можете забезпечити групі дітей з України проживання на власній території
2
Маєте можливість надати харчування для групи дітей під час поїздки
3
Можете організувати та провести оздоровчо-розважальні заходи для прибулих дітей
4
Готові запропонувати трансфер з аеропорту до місця проживання (в разі, якщо групу перевозять повітряним транспортом).
ЗАСНОВНИК ФОНДУ:
 • Георгій Гребньов
  "Закон бумерангу говорить:" Добро, надіслане людиною, повертається до нього в триразовому розмірі."
  Зло, що виходить від людини, повернеться до нього в десятикратному.
  Благодійність для мене-це можливість дарувати людям добро, яке, безумовно, повернеться! Посмішка кожної дитини, здатна зарядити енергією на довгі роки."

Close
Якщо у Вас виникли питання, напишіть Нам!
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Контакти:
БО «Міжнародний благодійний фонд
«ЖИТТЯ ПОНАД УСЕ»
Україна, Київ, 04210,
Пр-т.Героїв Сталінграду 25, офіс 63
Тел. +380504387000, +380968667000
E-mail. kievfoundation@gmail.com
Made on
Tilda