Як нам вдалось ощасливити 80 діток із зони ато? Гортай вниз.

Туреччина 20.09.2017

Звіт про наймасштабнішу подію 2017 року від БО «Життя понад усе».

БО «Життя понад усе» вкотре доводить свій професійній підхід до організації відпочинку дітей, які постраждали внаслідок проведення АТО на Сході України. Цього разу для групи, яка складалася переважно з дітей, котрі мають статус тимчасово переміщених осіб, була здійснена незабутня подорож до сонячної Туреччини в казковий регіон Гьойнюк. Наш фонд використав новий підхід до відпочинку малечі та підлітків. Концепція табірного проведення дозвілля не давала сумувати дітям ані хвилини.
Різноманітні конкурси, вікторини, змагання та екскурсії сприяли максимальному залученню дітей у життя табору. Діти отримали можливість відчути себе вільними та самостійними особистостями. Команда БО «Життя понад усе» буде і надалі організовувати поїздки в різні куточки нашої планети. Довіра батьків - наш головний пріоритет.
Висловлюємо глибоку подяку організаторам табору "Woodline" за гідну організацію відпочинку дітей в Туреччині, індивідуальний підхід до розкриття здібностей кожної дитини, за створення дружньої сімейної атмосфери в таборі, за здоровий мікроклімат всередині кожного загону. Насичений творчими, спортивними та ігровими заходами розклад в таборі посприяв всебічному розвитку дітей, не дав їм нудьгувати і дозволив відпочити на всі 100%. Ми вдячні Вам за приголомшливі канікули дітей, за відмінну організацію всіляких поїздок і заходів !!!
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Made on
Tilda