Мальовнича анталія для дітей із зони АТО

Туреччина 20.04.2016
Благодійна організація «Життя понад усе» продовжує реалізовувати благодійні проекти, спрямовані на організацію поїздок за кордон для тих, хто найбільше цього потребує. На цей раз на запрошення уряду Туреччини, для 31 дитини із зони АТО була здійснена незабутня поїздка в м. Кемер, на березі Середземного моря.
Поїздка була насичена різноманітними екскурсіями та розважальними заходами. Завдяки злагодженій роботі супроводжуючих діти відчували себе максимально комфортно.


БО «Життя понад усе» висловлює щиру подяку Турецькій стороні, яка повністю профінансувала поїздку і забезпечила всім необхідним на території Туреччини, Міністерству соціальної політики України, яке вчасно надало дозвіл на виїзд дітей, компанії «МТС Україна», яка забезпечила якісний зв'язок, а також « Макдоналдс Україна », люб'язно надав харчування для дітей в день вильоту з Києва і в день прильоту.
БО «Життя понад усе» не збирається зупинятися на досягнутому і надалі буде шукати можливості для організації поїздок. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити життя багатьох дітей краще.

ТУРЕЧЧИНА
Короткий фотозвіт
Made on
Tilda